Hlavní strana >> Historie verzí
 

Historie verzí

1.0 - interní testovací verze

1.1 - první veřejné vydání, základní funkce pro vypalování a kopírovaní medií, podpora pro CD/DVD/HD DVD/Blu-Ray.

1.20 - 1.22 - betatestovací verze

1.23 - druhé veřejné vydání, obsahuje navíc přidávání session disku, pamatuje si poslední otevřený adresář, v pravém sloupci lze najednou přidat soubory a složky, má lépe zpracováno kopírovaní medií, je stabilnější a detekuje vložené médium již před vypalovaním pro lepší orientaci volného místa na disku.

Mezi zajímavé funkce nyní patří detekce média v průběhu vytváření kompilace, kdy lze různě měnit disky v mechanice aniž by jste ztratili připravenou kompilaci pro vypálení, získáte tak okamžitý přehled jak bude kompilace vypadat i při výměně několika disků v mechanice, hledáte-li ten pravý disk.

1.24 - opravena chyba vypalování při zavřeném okně vypalování (zavření okna přímo a ne tlačítkem zpět), má vylepšeno vypalování stejných médií (kopie), kde stačí do mechaniky vložit médium a program se o vše postará automaticky se sčítáním počtu vypálení. Dále v programu přibyla možnost vypalování DVD videa (vypálení *.VOB, *.IFO, *.BUP souborů) a také ukládání médií do .ISO souboru standardu ISO 9660.

1.25 - opravena chyba vkládání souborů do kompilace s problémovým rozlišením DVD video souborů

1.3 - obsahuje plnou podporu Windows 8, dále pak je možné okno kompilace souborů zvětšit či různě přizpůsobit potřebám zobrazení, program si pamatuje název disku při dalším spuštění a v neposlední řadě umožňuje uzavírat jak datová média tak i DVD video disky, které bez uzavření mohly způsobovat poríže s přehráváním na některých DVD přehrávačích.

 

 

  © PS Media s.r.o.  -  powered by redakce-online.cz         

%vymena_odkazu_vedle_sebe%